Yazıyı sese çevirme-logo

Profesyonel Çeviri


profesyonel çeviri (tercüme)

Alanında uzman ve deneyimli ekibimizle profesyonel çeviri hizmetleri sunuyoruz. Yeniden yazım ve redaksiyon alanlarında sunduğumuz hizmetlerle de müşterilerimizin ihtiyaçlarını bir bütün olarak ele alıp en kaliteli çözümleri sunuyoruz. İngilizce, Almanca, İspanyolca, Fransızca, İtalyanca başta olmak üzere pek çok dünya dillerinde sunduğumuz profesyonel tercüme hizmetleri ile iş ortaklarımızın hayatlarını kolaylaştırıyoruz.


Profesyonel çeviri kurallarına hakim; çeviri yapılan hedef ve kaynak dillerin kurallarını bilen ve aynı zamanda hedef ve kaynak dillerin konuşulduğu ülkelerin kültürlerini yakından tanıyan çevirmenlerimizle sorunsuz ve fark yaratan hizmetleri sizlerle buluşturuyoruz. Siz de profesyonel çevirinin sunduğu güvenilirlikten ve yüksek başarı oranından yararlanmak istiyorsanız taleplerinizi 7 gün 24 saat bizlere iletebilirsiniz.


Profesyonel Çeviri Kapsamlı Uzmanlık Gerektirir

Günümüzde profesyonel çeviri ihtiyacı giderek artıyor ve profesyonel çeviri alanında kaliteli hizmetler daha önemli hale geliyor. Farklı çeviri türlerindeki deneyimimizle ticari çeviri, akademik çeviri, teknik çeviri, hukuki çeviri, edebi çeviri, tıbbi çeviri ve web sitesi çevirisi alanlarında yüksek müşteri memnuniyeti almamızı sağlayan hizmetler veriyoruz.


Profesyonel çeviri ihtiyacı duyan bireysel ve kurumsal iş ortaklarımıza hedef metinleri zamanında teslim ediyoruz. Kurumsal kimliğimizin en önemli unsurlarından olan kaliteli hizmet anlayışımızı servis sürecimizin her aşamasında gözler önüne seriyoruz.


Profesyonel çeviri hizmetlerinin öneminin farkında olan ve üstlenilen çeviriyi en doğru şekilde gerçekleştiren çevirmenlerimizle sektörümüzün öncüleri arasında yer alıyoruz. İletilen çeviri talebini konusu özelinde uzmanlığı bulunan çevirmenlerimize ileterek profesyonel çeviri için olmazsa olmaz unsurları arasında yer alan terminoloji kullanımının doğruluğunu garanti altına alıyoruz.


Profesyonel Çeviri İhtiyaçlarınızda TEK Adresiniz Olmayı Sürdürüyoruz

Profesyonel çeviri dendiği zaman ilk başvurulan online platformlar arasında yer alıyor ve marka bilinirliğimizi kaliteli hizmetlerimizle giderek arttırıyoruz. Profesyonel çeviri gereksinimlerinizi karşılamak üzere en titiz hizmetlerimizi sunarak prestijinizi koruyor; hedeflerinize en kısa sürede ulaşmanızı mümkün hale getiriyoruz.


Profesyonel Çeviri Hizmetlerimizin Farkını Siz de Yaşayın

Ticari çeviri hizmetlerimizle globalleşen ekonomik ortamda uluslararası iş ortaklıklarının kurulmasına ve mevcut ortaklıkların devamlılığına katkı sağlıyoruz. Farklı kültürlerden gelen ve farklı motivasyonlara sahip olan şirketlerin arasındaki yazışmaları en doğru şekilde çevirerek karşılıklı güven ortamı oluşması adına sürece destek sağlıyoruz.


Akademik çeviri hizmetlerimizle akademik çeviri yapılması gereken branşta uzmanlığı bulunan çevirmenlerimizden hizmet alıyoruz. Akademik araştırmaların ve akademik makalelerin çevirilerini eksiksiz gerçekleştirerek hem farklı kaynaklara erişmesi gereken öğrencilere hem de akademik çalışmalarının hedef ülkede değer görmesini isteyen akademisyenlere destek oluyoruz.


Tıbbi çeviri hizmetlerimiz sırasında insan sağlığına katkı bulunmak motivasyonuyla tıbbi çalışmaların, ilaç araştırmalarının, tıbbi ders notlarının, tıbbi cihazların kullanım kılavuzlarının ve tetkik raporlarının çevirilerini en doğru şekilde tamamlıyoruz.


Hukuki çeviri hizmetlerimiz sırasında ilettiğiniz kaynak metnin konusu özelinde hukuki uzmanlığı bulunan çevirmenlerimizle birlikte çalışıyoruz. Hedef ve kaynak dillerin konuşulduğu ülkelerin hukuk sistemine hakim çevirmenlerimizle yasal mercilere ileteceğiniz metinlerin mutlak doğruluğunu garanti altına alıyoruz. Hukuki alanların tümünde sunduğumuz hukuki çeviri hizmetlerimizle olası hak kayıplarınızı engellemeyi ve hukuki ilişkilerinizin sağlam temeller üzerine inşa edilmesine katkıda bulunuyoruz.


Edebi çeviri hizmetlerimizle kaynak dilde yazılan eserleri hedef dile ve hedef dilin kültürüne uyarlıyoruz. Bu aşamada yazarın ya da şairin bakış açısını temel dayanak noktamız olarak baz alıyor ve edebi eserin anlamını eksiltmeden hedef dile aktarıyoruz. Kültürler arasında köprü kuran edebi eserleri profesyonel edebi çeviri hizmetlerimizle dünya mirasının parçası haline getiriyoruz.


Web sitesi çevirisi hizmetlerimizle mevcut pazardaki hedef kitlesini genişletmek veya yeni pazarlara açılmak isteyen firmaların en güçlü avantajlarını en doğru şekilde kullanmalarını mümkün hale getiriyoruz. Kaynak metinde yazılan web sitelerini belirlenen hedef dillere çeviriyor ve sitelerin başarısını arttırmak adına yerelleştirme hizmetini de veriyoruz. Gerçekleştirdiğimiz tüm web sitesi çevirisi hizmetlerimizle iş ortaklarımızın işlerini büyütmeleri adına yollarını açmayı hedefliyoruz.

Tüm Hakları Saklıdır! © ingilizceturkce.gen.tr

Masaüstü versiyon