Yazıyı sese çevirme-logo

Teknik Çeviri (Tercüme)

teknik çeviri, tercüme

İş dünyasında bilgiye erişim gereksiniminin giderek arttığı gerçeğinden yola çıkarak sunduğumuz teknik çeviri hizmetlerimizle yüksek kalite standartlarımızı zirvede tutmayı sürdürüyoruz. Teknik ve mühendislik konularında en profesyonel teknik çeviri hizmetini, alanında uzman ve deneyimli çevirmenlerimiz ile sağlıyoruz.


Bilimsel gelişmelerin izinde giden ve konu hakimiyeti yüksek olan çevirmenlerimizle müşterilerimize en doğru, en kaliteli ve en hızlı teknik çeviri desteği vermek adına çalışıyoruz.


Teknik çeviri sırasında yapılacak en küçük bir hatanın sistem işleyişinin etkileyeceğinin bilincinde olarak teknik terminolojiye hakim uzmanlarımızla ilettiğiniz tüm teknik çeviri taleplerini detaylı şekilde ele alıyor ve kurumsal kontrol mekanizmamızla teslimimizi en doğru şekilde gerçekleştiriyoruz. Böylelikle teknik çeviri hatalarından kaynaklanabilecek maddi ve prestij kayıplarını önlemiş oluyoruz.


profesyonel tıbbi çeviri

Teknik Çeviri Hizmetlerimizi Geniş Kapsamlı Sunuyoruz


Teknik çeviri hizmetlerimiz kapsamında; teknik kılavuzların, sistem gereksinimi belgelerinin, güvenlik raporlarının, kurulum talimatlarının, ihale dokümanlarının, veri sayfalarının, teknik broşürlerin, cihaz kullanım kılavuzlarının, patentlerin, teknik eğitim materyallerinin, servis el kitaplarının ve standart uygunluk beyanlarının çevirilerini yapıyoruz.


Teknik tercüme hizmetlerimizin kapsamı gereği, farklı sektörlerde faaliyet gösteren kurumsal müşterilerimizle çalışıyor ve aynı zamanda teknik çeviri ihtiyacı olan tüm müşterilerimize hızlı hizmetlerimizle destek oluyoruz. 7 gün 24 saat boyunca talepleri alıyor ve müşterilerimizin taleplerine en kısa sürede geri dönüş gerçekleştiriyoruz.


Beklentilerin Üstünde Teknik Çeviri Hizmetleri Sunuyoruz


Teknik çeviri gerektiren tüm metinlerin kaynak dilden hedef dile aktarılması sırasında en ufak bir hatanın dahi oluşmaması gerektiğini biliyoruz. Bu nedenle sadece alanında uzman ve sorumluluğunun bilincinde olan uzman çevirmenlerle çalışmayı tercih ediyoruz. Teknik konulara ve sektörel gelişmelere hakim çevirmenleri taleplerinizle eşleştirerek maksimum verim elde edilmesini sağlıyoruz.


Kaynak ve hedef dillere hakimiyetin yanı sıra terminolojik hakimiyetin de çok önemli bir belirleyici olduğu teknik çeviri hizmetlerimiz sırasında yüksek kalite standartlarımızı yansıtarak müşteri memnuniyeti odaklı bir süreç yönetiyoruz.


profesyonel tıbbi çeviri

Teknik Çeviri Hizmetlerimizde Gizlilik Ön Planda


Teknik çeviri yapılması gereken metinler kapsamları gereği gizli kalması gereken belgelerdir. Özellikle henüz piyasaya çıkmamış ürünlerle ve bilimsel çalışmalarla ilgili metinlerdeki bilgilerin gizliliği ön planda tutulmalıdır. Müşterilerimizin talep ettiği tüm çeviri hizmetlerinde olduğu gibi teknik tercüme hizmetlerimiz sırasında da yüksek güvenlikli çözümler sunuyoruz.


Bilgi gizliliğinin esas olduğu çalışma ortamımızda metnin çevirisi, düzeltilmesi ve kontrolü esnasında müşterilerimize maddi ya da manevi zarar verebilecek tüm güvenlik açıklarını engelliyoruz.


Yaptığı işin öneminin farkında olan, disiplinli, güvenilir ve işine saygı duyan ekibimizle teknik çeviri hizmeti verdiğimiz müşterilerimizin haklarını koruyoruz. Hassas ya da gizli verileri içeren metinleri güvenli bir ortamda çevirip tüm süreçlerimizde müşterilerimizin bilgilerini gizli tutuyoruz.


profesyonel tıbbi çeviri

Teknik Çeviri Hizmetlerimizle Marka Değerini Koruyoruz


Teknik çeviri mutlak doğrulukla yapılması gereken profesyonel çeviriler arasında yer alır. Yanlış anlaşılmaya yol açabilecek herhangi bir ibarenin de markanın prestijini gölgeleyecek en ufak bir yazım yanlışının da hedef metinlerde yeri yoktur. Bu nedenle yüzde yüz anlaşılır, hatasız, eksiksiz ve doğru teknik çeviri hizmeti sunmak adına kendisini sürekli geliştiren profesyonellerle çalışıyoruz.


Metinlerimizde firmaların marka imajlarına zarar vermesi muhtemel tüm hatalardan kaçınıyor, kurumsal kontrol mekanizmamız sayesinde hedef metni teslim etmeden önce tüm çalışmaları tamamlıyoruz. Müşterilerimize sunduğumuz metinlerde en küçük bir hatanın dahi yol açabileceği sorunların farkında olarak; aldığımız tüm teknik çeviri taleplerini özveri ile sonlandırıyoruz.


Kaliteli, güvenilir, fark yaratan ve doğru teknik çeviri hizmetleri için bize ulaşabilirsiniz. Teknik terminolojinin kullanıldığı tüm metinlerde yüksek başarı ile hizmet veren ekibimizin deneyiminden siz de yararlanabilirsiniz.


Tüm Hakları Saklıdır! © ingilizceturkce.gen.tr

Masaüstü versiyon